ПЕРЕЛІК осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на посаду директора Олешнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. С.Ф. Русової Добрянської селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області.

Дата: 14.06.2021 09:15

ПЕРЕЛІК

Рішенням конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Олешнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. С.Ф. Русової Добрянської селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області (протокол від 11.06.2021 № 01) до участі у конкурсному відборі на посаду директора Олешнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. С.Ф. Русової Добрянської селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області допущена  ДЕНИСЕНКО Наталія Леонідівна.