Ріпкинською районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості  продовжується інформаційно - роз’яснювальна робота по легалізації трудових відносин серед роботодавців Ріпкинщини.

Так, 16 серпня 2021 року було організовано проведення «круглого столу» з роботодавцями, яке відбулося на базі Добрянської  територіальної громади. В заході взяли участь: голова Добрянської територіальної громади, представники Держпраці та державної податкової інспекції.

Захід розпочався з виступу заступника директора Ріпкинської районної філії Ткаченко З.В, яка ознайомила присутніх роботодавців даної громади з тенденціями розвитку місцевого ринку праці  та акцентував увагу партнерів на необхідності створення нових робочих місць з метою зменшення рівня безробіття у районі.

 Про перспективи розвитку об'єднаної територіальної громади та залучення інвестицій в її розвиток, особливості діяльності місцевих підприємств у сучасних умовах розповіла голова Добрянської територіальної громади Бицько С.І.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших правових актів у Чернігівській області Залуговський О.А. поінформував працедавців про переваги легальної зайнятості як одне з найважливіших питань, яке перебуває на постійному контролі Головного управління Держпраці в Чернігівській області. Було наголошено, що підприємства, установи, організації та громадяни - суб’єкти підприємницької діяльності повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків.

В свою чергу начальник Ріпкинської Державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області Анісовець Т.В. розповіла працедавцям про внесення змін до податкового кодексу України, стимулювання детінізації доходів, шляхом запровадження добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати зборів до бюджету.