Вітаємо начальника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Добрянської селищної ради з днем народження!

Дата: 20.09.2021 08:00

Шановна Тетяно Василівно !

Колектив Добрянської селищної ради на чолі з селищним головою, виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради, надсилають Вам найщиріші вітання у Ваш день народження!

Вітаємо з ювілеєм милу і чудову, неповторну і чарівну жінку! Бажаємо, щоб кожен ранок починався з посмішки і солодкого натхнення, щоб кожен день приносив яскраві моменти, щастя і велику удачу в справах, щоб кожен вечір дарував душевне тепло і спокій, а все життя було доброю казкою і чудовою довгою історією. Від усієї душі хочемо побажати, щоб справи ніколи не стояли на місці, досягати успіху  легко і красиво, щоб високими були не тільки результати, але і доходи, а  у серці завжди сяяли промені любові, душа Ваша була оповита щастям і ніжністю.