Дорога і улюблена Світлана Іванівна, прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого дня народження. Бажаємо Вам нових відкриттів, знайомств, зустрічей і свят. Щоб у вашій родині оселилася радість, яка буде відлякувати всі негаразди. Нехай виконуються всі ваші мрії і реалізуються плани. Такій творчій людині, як ви, завжди потрібні нові джерела натхнення, чого ми, звичайно, хочемо Вам. Ну і, безумовно, бажаємо міцного здоров’я. Нехай воно вас не підводить, тому що попереду ще ціле життя.

Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Виконавчий комітет Добрянської селищної ради

Депутатський корпус!