Соціальний магазинчик на території Новояриловицького старостинського округу

Дата: 01.10.2021 17:00

29 вересня 2021 року за ініціативи старости Новояриловицького старостинського округу Багмута Леоніда Івановича та депутата Добрянської  селищної ради Багмут Любов Михайлівни на території округу було відкрито безкоштовний «Соціальний магазинчик». На відкриття магазину прийшли місцеві жителі, які знайшли для себе та своїх рідних корисні речі, а діти м’які іграшки. Будь-хто може принести  свій одяг, взуття, речі в якісному стані, які потім візьмуть люди, які їх потребують. Це інваліди, переселенці, малозабезпечені, багатодітні сім’ї.

В подальшому ініціатори планую розширити асортимент побутовими приладами и тд.

Розташований магазин в приміщенні колишньої бібліотеки старостинського округу. За всіма питаннями з приводу роботи даного закладу звертатись до селищної ради Новояриловицького старостинського округу.

Творіть добро - допомагайте людям!