У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Сердечно вітаємо всіх працівників соціальної сфери з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Зичим Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Щиросердно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!

Селищний голова                 Світлана Бицько

Виконавчий комітет Добрянської селищної ради