9 травня 2022 року Добрянська громада відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цього року захід пройшов без широкої участі громадськості, адже розуміємо, яка небезпека існує зараз в будь якому куточку України. Відбулось покладення квітів біля пам'ятників та вшанування пам'яті загиблих на полях Другої світової війни.

Ми у вічному боргу перед ветеранами за нашу свободу та мирне небо. Щиро вам дякуємо та низько вклоняємося за героїзм, самовідданість та мужність, виявлені вами у ту кроваву війну.

Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення.

«Низький уклін тим, хто захищав Україну від нацистської агресії. Дякуємо нашим воїнам, що захищають Україну сьогодні»