Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю Вас із добрим і радісним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Діти – головна цінність та майбутнє нашої країни.

Діти - це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю й теплом. Вони навчили нас жити.  Бути справжніми.

Посміхатися кожного ранку. Радіти життю відкрито. Їхнє майбутнє залежить від нас.

Наше майбутнє залежить від них. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке війна, жорстокість та біль.

Давайте створимо для них такий світ разом. У нас все вийде, тому що ми віримо в те, що робимо, а вони вірять у нас!

Давайте ніколи не забувати, що ці маленькі люди потребують ласки, любові, уваги й турботи.

І ми, дорослі, зобов’язані зробити все можливе, щоб наша малеча росла щасливою, розумною, здоровою і талановитою.

У цей день хочемо  побажати усім дітям міцного здоров’я, бути щасливими і насолоджуватися кожним днем дитинства.

А батькам бажаю розуміння та вміння завжди знайти спільну мову зі своїми дітьми.

Зі святом дитинства! І нехай збувається якомога більше дитячих мрій!

З повагою,

селищний голова Добрянської ТГ                             Світлана БИЦЬКО