ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ

Сьогоднішній ранок в Добрянській селищній раді розпочався із святкової 5 ти хвилинки.

Голова селищної ради, начальник фінансового відділу та всі працівники місцевого самоврядування привітали з виходом на заслужений відпочинок спеціаліста 1 категорії фінансового відділу Добрянської селищної ради Савченко Людмилу Олександрівну.

Весь колектив сказав багато теплих слів, кожний згадав всі моменти радості та привітали квітами.

Людмила Олександрівна в своїй трудовій діяльності пройшла багатий та цінний шлях.

З 1980 року займала посаду завідуючої Горностаївської сільської бібліотеки, потім обійняла місце бібліотекаря.

З 1986 році присвятила себе вихованню дітей ясельної групи комбіната «Ясли –сад».

З  1988 року  і по теперішній час повністю присвятила себе бухгалтерській справі  та прийняла присягу посадової особи органів місцевого самоврядування.

Шановна Людмила Олександрівна!

Хочемо сказати величезне спасибі за той внесок в бухгалтерській справі, який ви зробили за 34 роки роботи.

І це не тільки кількісні показники, але й якісні: ваш гарний настрій, яким вміли заразити весь колектив, почуття гумору та творчий підхід до будь-якої справи.

Нам буде не вистачати Вас. Але ви заслужили відпочинок. Присвятіть його своїм захопленням, здоров’ю і онукам!

Вітаємо Вас з новим етапом життєвого шляху! З виходом на заслужений відпочинок! Бажаємо Вам не здаватися, а ще більше процвітати.

Чудова пора настала: на роботу не треба поспішати, багато часу можна присвятити улюбленим кольорам, можна з онуками часто бувати і млинцями, пирогами їх пригощати.

Ще добра хочемо побажати, здоров’я — віз і щастя — вагон, тепла і турботи від близьких, і довгих світлих років!

Будемо раді бачити вас на  всіх святкових заходах!