Виконавчий комітет Добрянської селищної ради висловлює слова подяки Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією за надану гуманітарну допомогу для Добрянської селищної територіальної громади. Проект співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Добрянською селищною радою було отримано:

• Генератори 5.5 кВт - 1 шт. вартістю 3357,90 злотих;
  • Генератори 8 кВт 3-ф - 1 шт. вартістю 4784,70 злотих;
  • Пічки - 4 шт. вартістю 2981,52 злотих;
  • Димова труба - 4 шт. (дарування від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień), Коліно до димоходу - 4 шт. (дарування від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień),  загальною вартістю 11124,12 злотих;
  • Генератори 3.5кВт - 4 шт. вартістю 6880,00 злотих,  загальною вартістю 6880,00 злотих.

Добрі справи не залишаються непоміченими. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Щиро вдячні за відчутну підтримку нашої громади!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою,

селищний голова Світлана БИЦЬКО