ДО ПЕРШОЇ РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ДОБРЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ  ВІД РАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

пишемо хроніку подій з 24 лютого по 1 квітня 2022 року

Шановні жителі громади!

Запрошуємо вас долучитися до кампанії #ПишемоХронікуПодійБлокади.

Кампанія буде проходити в період з 03 квітня по 07 квітня 2023 року.

Важливо зазначити, початок звільнення наших земель став можливим завдяки наполегливості та мужності тисяч військових та добровольців, які боролися проти окупантів, та завдяки підтримці всіх українців, які виражали свою підтримку та відданість державі. Звільнення частини територій – це тільки початок, і Україна  продовжує працювати над тим, щоб повернути відчуття безпеки та стабільності своїм громадянам та забезпечити належний розвиток країни.

У рамках кампанії збираємо свідчення про події, які відбувалися в населених пунктах громади в період з 24 лютого по 01 квітня 2022 року пов’язані зі спротивом російським військам, діяльністю волонтерів, особистим внеском в перемогу.

Свої спогади, фото та відеоматеріали просимо надсилати на електронну адресу karbaroms@gmail.com, приносити до Добрянського молодіжного центру, сільських клубів та бібліотек.

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Добрянської селищної ради.