Дякуємо представникам благодійної організації "Благодійний фонд «Країна наших мрій» та партнерам із Сполучених Штатів Америки, Українського конгресового комітету Америки та Чернігівській обласній раді

Зі всім серцем висловлюємо нашу глибоку вдячність за вашу неоціненну підтримку та благородний внесок у розвиток нашої громади.

Поставки генераторів – це спільний проєкт зазначеної благодійної організації та партнерів зі Сполучених Штатів Америки, а саме Українського конгресового комітету Америки.

Благодійний фонд «Країна наших мрій» співпрацює з багатьма юридичними та фізичними особами, у тому числі й тими, що знаходяться за кордоном. Саме тому у березні 2023 року розпочалась тісна співпраця Фонду з першим заступником голови обласної ради Ніною Лемеш щодо пошуку генераторів для потреб громад Чернігівської області.