Комісією з питань цивільних Штабу волонтерів Чернігівської області прийнято рішення про проведення опитування, яке спрямовано на визначення рівня готовності місцевого населення до надзвичайних ситуацій. Ініціатива спрямована на покращення рівня безпеки та підвищення готовності жителів області до можливих небезпечних ситуацій.

За результатами опитування буде розроблено програму навчань з питань цивільного захисту, спрямовану на задоволення потреб та вимог населення.

Комісія з питань цивільних Штабу волонтерів Чернігівської області запрошує всіх мешканців Чернігівської області взяти участь у цьому важливому опитуванні.

Посилання на опитування:

Опитування проводить комісія з питань цивільних при Штабі волонтерів Чернігівської області. Крок до безпеки та підвищеної готовності.

DOCS.GOOGLE.COM