Шановні освітяни, дорогі учні та батьки!

Щороку 1 вересня учні йдуть до школи, лунає перший дзвоник, діти сідають за парти і розпочинається новий навчальний рік. Освіта – це один з фундаментів, на якому будується держава. Запорука її успіху, розвитку і процвітання.

День знань уже другий рік поспіль не такий як раніше. Україна веде боротьбу з жорстоким та підступним ворогом за право на існування, за своє майбутнє. І хтось з батьків дітей, які пішли у школу, зараз зі зброєю в руках захищає нашу державу від російської навали. Захищає майбутнє наших дітей і внуків. Їх право здобувати освіту українською мовою, знати історію своєї країни та отримувати знання в українській школі.

На жаль, війна розлучила шкільних друзів, розкидала світом класи, відібрала радісний гомін святкової лінійки. Але всі ми віримо, що Україна обов’язково переможе і всі ми повернемося до звичайного спокійного життя.

Зичу усім міцного здоров’я, добробуту, мирного неба, віри і впевненості у завтрашньому дні, удачі, творчої наснаги, оптимізму.

Бажаю вчителям і дітям, щоб навчальний рік пройшов у мирній спокійній атмосфері. Нехай він не буде затьмарений поганими новинами. А подарує багато хороших емоцій, зробить кожного учня мудрішим і дорослішим.

Знання – це особлива унікальна цінність. Надійна основа для звершень у дорослому житті. Тож нехай в учнів завжди буде допитливість і потяг до нових знань та пізнання світу. Низький уклін нашим вчителям за їхню працю і мужність. За те, що вони вкладають в своїх учнів найцінніше – свій досвід, мудрість та знання. Ці зерна обов’язково проростуть новими поколіннями розумних, сильних і цілеспрямованих українців.

З Днем знань! З початком 2023/2024 навчального року!

З найкращими побажаннями Світлана БИЦЬКО, селищний голова.Фото без опису