Повідомлення

 

Мешканці Добрянської селищної територіальної громади та інших сусідніх громад запрошуємо Вас до участі в розробці Стратегії розвитку

Добрянської селищної територіальної громади на 2024–2030 роки та плану заходів із її реалізації

 

Стратегія – це план розвитку нашої громади на 2024–2030 роки, з поетапним визначенням що, коли, де, з залученням яких ресурсів, в якому обсязі ми робитимемо, аби забезпечити її сталий розвиток, зрештою – добробут кожного мешканця.

В центрі уваги обговорення системні проблеми територіальної спільноти, способи їх подолання, пріоритетні напрями розвитку та завдання громади. Нас цікавлять ключові моменти, які дозволять Добрянській селищній громаді стати успішною. Обговорення колективне, кожен має право висловити свої пропозиції, коментарі. Для цього запрошуємо Вас долучитися:

  • до участі в засіданнях робочої групи з розробки стратегії;

  • до обговорення електронною поштою на адресу ivannaekonomist@gmail.com (подача письмових пропозицій до Добрянської  селищної ради)

Надані пропозиції узагальнюватимуться  Добрянською селищною радою та обговорюватимуться під час засідань робочої групи з розробки Стратегії. Форми оприлюднення інформаціїбудь-які доступні: тексти, фотографії, картинки, відео, аудіо... Головне – визначити якою ми хочемо бачити  Добрянську громаду в результаті реалізації майбутньої Стратегії.

Аби майбутнє стало реальністю в діалозі всіх зацікавлених сторін визначатимуться напрями та завдання, за якими першочергово докладатимуться зусилля, їх послідовність, концентруватимуться ресурси. 

Якщо Ви бажаєте брати участь у розробці майбутньої стратегії розвитку громади заповніть форму за посиланням:  https://docs.google.com/forms/u/0/d/e/1FAIpQLSemZKtZjET8Ig41ExQ6rrFTLdQKDwAWgWHop9Aa8QJt4oT-tw/formResponse

Перше засідання робочої групи відбудеться 12 жовтня 2023 р. в приміщенні Добрянської селищної ради  (адреса: площа Центральна, 8 смт Добрянка, Чернігівський район, Чернігівська область).

Початок: о 10:00 год.

Бажаючі взяти участь дистанційно мають зазначити свою електронну пошту під час попередньої реєстрації (за допомогою вказаної вище google-анкети). За відповідною адресою буде надіслано посилання для підключення. 

 

Запрошуємо всіх небайдужих до розвитку Добрянської громади.

 

Спільними зусиллями ми зможемо зробити її кращою!