Шановні  жителі Добрянської селищної територіальної громади! 

У нашій громаді продовжено прийом пропозиції до проєкту бюджету Добрянської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Ви можете вплинути на місцеву бюджетну політику. Все що вам необхідно для цього, надати свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий. Головне - щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень місцевої влади , чітко та конкретно сформульовані. Дослідження думки жителів Добрянської ТГ буде враховано при визначенні стратегічних та операційних цілей, а також напрямків проектів направлених на соціально-економічний розвиток в нашій громаді. 

Додатково повідомляємо, Ви можете подати пропозиції, на облаштування та встановлення дитячих майданчиків, зон відпочинку, сортування сміття, благоустрій, утримання зелених насаджень, тощо.

Кожен житель Добрянської ТГ може внести пропозиції в онлайн формі чітко та конкретно сформульовані, які на його думку мають бути враховані в бюджеті 2024 року.

 Заздалегідь дуже вдячні за Ваш час і зусилля, які Ви присвятили на заповнення анкети.

Заповнити анкету можливо за посиланням:

Пропозиції до проєкту бюджету Добрянської селищної територіальної громади на 2024 рік

 

Всі зібрані пропозиції будуть опрацьовані фінансовим відділом Добрянської селищної територіальної громади та передані на розгляд робочій групі з питань формування бюджету.

 

 Термін прийому пропозиції:

з 18.10.2023 року по 24.10.2023 рік.

Долучайтесь до подання пропозицій та впливайте на бюджет своєї громади!