Шановні  жителі Добрянської селищної територіальної громади!

Нещодавно в громаді проходив прийом пропозиції до  проєкту бюджету Добрянської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Всі зібрані пропозиції були опрацьовані фінансовим відділом Добрянської селищної територіальної громади та робочою групою з питань формування бюджету, проте, для планування бюджету вони не компетентні.

Більшість наданих пропозиції стосувались ремонту автомобільних доріг загального значення, таких як Т-25-54/М-01/-Олешня, Т=25-07/М-01/- Добрянка.

 Отже, надаємо роз’яснення!

Автомобільні дороги загального користування державного значення у Чернігівській області знаходяться на балансі Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України ( Служба автомобільних доріг) , у тому числі дороги Т-25-54/М-01/-Олешня, Т=25-07/М-01/- Добрянка.

Місцева влада неодноразова зверталась до балансоутримувача, Чернігівської районної військової адміністрації, Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, на що отримувала листи, зі змістом яких, Ви можете ознайомитись.