Звертаємо увагу платників

на обов’язкові реквізити при заповненні платіжних інструкцій!

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків на особливості заповнення платіжних інструкцій на сплату податків, зборів, платежів та єдиного внеску починаючи з 01.12.2023 року.

Юридичні особи, фізичні особи-підприємці та громадяни при здійсненні сплати податкових платежів та єдиного внеску заповнюють у платіжній інструкції всі обов’язкові реквізити, які визначені Інструкцією про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженою постановою Правління Національного банку України від 29.07.2022 №163 (далі по тексту – Інструкція 163), та Порядком заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 22.03.2023 №148 (далі по тексту – Порядок 148).

Зокрема, акцентуємо увагу на особливостях заповнення реквізитів: «Призначення платежу», «Код платника» та «Код фактичного платника».