1. Стан епідемічної ситуації на Чернігівщині:
   - Захворюваність на грип та ГРВІ перевищила епідемічний поріг на 52,7%.
   - Зареєстровано 2 летальні випадки від коронавірусу у осіб старше 65 років і 1 випадок летальної хвороби від грипу у чоловіка 67 років, який мав ускладнення: пневмонію та цукровий діабет.

2. Стан епідемічної ситуації у Добрянській територіальній громаді:
   - Захворюваність на ГРВІ перевищила епідемічний поріг на 83,16%, що вище за середньообласний показник у 1,5 рази.
   - Захворюваність на ГРВІ збільшилася на 50,0% порівняно з попереднім тижнем, при цьому діти становлять 5,6% від загальної захворюваності.
   - За епідсезон 2023-2024 рр., захворіло 2,1% населення, з них 21,0% хворі на COVID-19.
   - Діти з числа захворілих на ГРВІ склали 14,0%, а на COVID-19 – 7,1%.

3. Профілактичні та протиепідемічні заходи:
   - Рекомендації включають обмеження масових заходів у закритих приміщеннях, використання одноразових масок, проведення дезінфекційних заходів, дотримання норм температури та провітрювання в приміщеннях, забезпечення умов для особистої гігієни працівників та населення.

4. Система вакцинації:
   - Зазначено, що на території громади не вакциновано жодної людини від грипу з початку епідсезону.