З 1 січня 2024 року буде проводитися  відбір кандидатів до вищих військових, навчальних закладів і військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів (далі ВВНЗ та ВНП ВНЗ) та військові коледжі сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів (ВКСС).

Фото без опису

Навчання у ВВНЗ, ВНП ВНЗ, ВКСС надає можливість:

– здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;

– одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України);

– повний термін навчання зараховується як термін проходження строкової військової служби.

У процесі навчання курсанти одержують щомісячно грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються:

– гуртожитком;

– триразовим харчуванням;

– обмундируванням та речовим майном.

До ВВНЗ та ВНП ВНЗ приймаються особи з повною загальною  середньою освітою, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та за результатами проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду.

На навчання приймають хлопців та дівчат віком від 17 до 30 років. Також вступити до військового вишу можуть військовослужбовці строкової та контрактної служби.

За більш детальною інформацією потрібно звернутись до Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, б. 141, т. 0677254996, 0462676022.

В Україні після 9-го класу можна вступити до військового ліцею (училища). Після 11-го класу, ліцею або коледжу можна вступати до вищих військових навчальних закладів міністерства оборони України.

У коледжах готують сержантів та старшинський склад, а в академіях, університетах та інститутах - офіцерів.

На навчання приймають хлопців та дівчат віком від 17 до 30 років. Також вступити до військового вишу можуть військовослужбовці строкової та контрактної служби. Жінки приймаються на навчання на рівних правах з чоловіками.

 

Фото без опису

Фото без опису