01 березня 2024 року в залі засідань Добрянської селищної ради відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання. Перед засіданням всі питання було розглянуто постійними комісіями селищної ради. Вела сесію селищний голова Світлана Бицько. Участь в сесії прийняли дільничний офіцер поліції ВП №2 (смт Ріпки) Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області, старший лейтенант поліції  Молодший Кирило Володимирович, старости старостинських округів громади, начальники відділів та закладів селищної ради. На порядок денний сесії було винесено 64 питання.

Коротко про рішення 28 сесії селищної ради восьмого скликання:

• Затвердили звіти цільових Програм, які діють на території громади та були внесені зміни в деякі діючі Програми.

• Заслухали інформацію дільничного офіцера поліції ВП №2 (смт Ріпки) Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області Молодшого Кирила Володимировича Про стан дотримання правопорядку на території населених пунктів Добрянської селищної територіальної громади у 2023 році”.

• Заслухали звіти виконавчих органів селищної ради:

• звіт про роботу відділу освіти, культури, молоді та спорту Добрянської селищної ради у 2023 році;

• виконання основних заходів Службою у справах дітей Добрянської селищної ради за 2023 рік;

• звіт директора Комунального закладу «Добрянський центр надання соціальних послуг» Добрянської селищної ради за 2023 рік.

• Бюджетні питання, а саме: Про затвердження звіту про виконання бюджету Добрянської селищної територіальної громади за 2023 рік; “Про затвердження договорів про передачу міжбюджетних трансфертів; Про зміни до рішення Про бюджет Добрянської селищної  територіальної громади  на 2024 рік; Про надання співфінансування.

• Заслухали звіти старост старостинських округів громади.

• Заслухали звіт селищного голови Бицько Світлани Іванівни про роботу виконавчих органів ради за 2023 рік

• Розглянули 13 рішень із земельних питань.

З результатами поіменного голосування та рішеннями 28-ї сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання можна ознайомитись на офіційному сайті Добрянської громади, за посиланням: https://dobryanska-gromada.gov.ua/ Рішення будуть оприлюднені у термін, визначений чинним законодавством: не пізніше 5 робочих днів від дня ухвалення.