Шановні громадяни!

Нагадуємо, що для отримання дозволу на вїзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в зоні відповідальності 105 прикордонного загону  імені Володимира Великого (зона відповідальності включає Чернігівську область) особа має офіційно звернутися за адресою:

М.Чернігів, вул. Квітнева, буд. 3в в/ч 2253 або надіслати заяву та відповідні документи (паспорт, витяг про реєстрацію місця проживання) на електронну адресу:

Chernigiv_zagin@dpsu.gov.ua

Телефон для консультації : 067-460-84-41

ВІДДІЛ ЦНАП ДОБРЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НАДАЄ КОНСУЛЬТАТИВНУ ДОПОМОГУ ТІЛЬКИ У  ПРИЙМАННІ ТА ДОСТАВЦІ ВІДПОВІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ЗА МІСЦЕМ ПРИЗНАЧЕННЯ.

ДОКУМЕНТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЛИШЕ ВІД ГРОМАДЯН ДОБРЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ,ЩО ЗАРЕЄСТРОВАНІ І ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ.

Наголошуємо, що відповідні документи подаються особисто заявниками, на дітей їх законними  представниками (батьками).

ДНІ ПРИЙОМУ : ВІВТОРОК ТА ЧЕТВЕР

ЗАЯВИ ТА ЗРАЗКИ ЇХ ЗАПОВНЕННЯ  МОЖНА ОТРИМАТИ У ВІДДІЛІ ЦНАП ДОБРЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

При собі мати: паспорт та витяг про зареєстроване місце проживання, який   можна отримати у відділі ЦНАП Добрянської селищної ради (для жителів, що зареєстровані на території ради).