19 квітня під головуванням секретаря селищної ради Марії Мурадової відбулася нарада щодо порядку взаємодії суб'єктів соціальної роботи Добрянської селищної ради з питань соціального захисту дитини. Участь в нараді прийняли керуючий справами Олена Кучерук, начальник служби у справах дітей Добрянської селищної ради Наталія Кот-Берест та директор КЗ "Добрянський центр надання соціальних послуг" Валентина Горицька. На порядок денний було винесене питання щодо опрацювання проєкту порядку взаємодії суб'єктів соціальної роботи Добрянської селищної ради з питань соціального захисту дитини. За результатами наради опрацьовано проєкт порядку та направлено на розгляд та затверження чергового засідання виконавчого комітету Добрянської селищної ради.