Параметри громадського бюджету

Добрянської селищної  територіальної громади

1. Загальний обсяг громадського бюджету Добрянської селищної територіальної громади на бюджетний рік становить не  більше 2% відсотки від затвердженого обсягу власних і закріплених доходів загального фонду бюджету на поточний бюджетний період.
  2. Максимальна вартість одного проєкту:  100 тис. грн.
  3. Мінімальна кількість підписів, що мають бути зібрані для подачі проєкту автором: 15 осіб (крім автора проєкту).
  4. Мінімально можливий вік автора:16 років.
  5. Впровадження проєктів: наступний бюджетний рік.
  6. Терміни початку і завершення прийому проєктів: 20 травня по 10 червня поточного (конкурсного) року.
  7. Терміни аналізу поданих проєктів та виставлення їх на голосування:        11 червня  по 17 червня поточного (конкурсного) року.
  8. Терміни початку і завершення голосування за проєкти:      18 червня по 08 липня  поточного (конкурсного) року.
  9. Термін визначення проєктів-переможців: 09 липня по 20 липня поточного (конкурсного) року.
  10. Термін розроблення місцевої цільової програми «Громадський бюджет Добрянської селищної територіальної громади» не пізніше вересня місяця  поточного року.
  11. Пункти супроводу громадського бюджету визначено адміністративні будівлі:

Добрянська селищна рада - площа Центральна 8, селище Добрянка; Олешнянський старостинський округ – вулиця Трудова 34, село Олешня;

Новояриловицький старостинський округ –вулиця 30 років Перемоги 40, село Нові Яриловичі;

Горностаївський старостинський округ – вулиця Травнева 86, село Горностаївка;

Клубівський старостинський округ – вулиця Нова 2 а, село Клубівка.

1. Проєкт  повинен  бути  спрямований  на  вирішення  певної проблематики у одній із сфер, що наведені нижче (зазначити свій варіант):

12.1.  Комунальне господарство – облаштування та озеленення територій. Облаштування дитячих майданчиків. Вуличне освітлення. Поводження з відходами. Поліпшення якості питної води.

12.2.  Туризм – проєкти з розвитку туризму та туристичної інфраструктури Добрянської селищної територіальної громади.  Реставрація пам'яток. Створення нових туристичних об’єктів.

12.3.  Навколишнє середовище – запобігання та ліквідація забруднення навколишнього середовища. Охорона природних ресурсів. Регулювання чисельності безпритульних тварин, їх чіпування.

12.4.  Соціальна інфраструктура – забезпечення вільного доступу людей з обмеженими можливостями до об’єктів населених пунктів Добрянської селищної  територіальної громади. Адаптація інфраструктури населених пунктів  громади під потреби мало мобільних категорій громадян.

12.5.    Спорт –створення спортивних об’єктів на території населених пунктів громади.

12.6.    Культура – розвиток культурного напряму; організація культурного дозвілля (фестивалі, вистави концерти, конкурси, ярмарки, виставки тощо).

12.7 Молодь - розвиток молодіжних просторів, хабів, центрів, проведення молодіжних заходів різного спрямування, майстер-класів, тренінгів, open space заходів для популяризації та розвитку лідерства, активної громадянської позиції та волонтерства.