22 травня відбулося перше засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території населених пунктів Добрянської селищної територіальної громади. Головувала на засіданні – голова координаційної ради секретар селищної ради Марія Мурадова.

На порядок денний було винесено питання щодо опрацювання проєкту Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території  Добрянської селищної територіальної громади. Також обговорено заходи щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. За результатами наради опрацьовано проєкт Порядку та направлено на розгляд та затверження чергового засідання виконавчого комітету Добрянської селищної ради.