ЗРОБІТЬ СВІЙ ВНЕСОК У БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ – СПЛАЧУЙТЕ ПОДАТКИ НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ!

Податковим кодексом України запроваджено нарахування та сплату акцизного податку з роздрібної реалізації окремих груп товарів. Даний податок становить 5 % від вартості товару, а платити його повинні ті суб’єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб. Фактичними платниками акцизного податку в першу чергу є громадяни, які купують підакцизні товари, пропонуємо  жителям громади самим контролювати сплату суб’єктами господарювання акцизного податку шляхом вимоги розрахункових документів (чеків) у продавців.

3 травня в Польщі державне свято-день Конституції

3 травня в Польщі державне свято-день Конституції. Щиро вітаємо наших польських друзів з національним святом – ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ! День Конституції у Польщі є одним із найбільших державних свят, що символізує національне єднання, незалежність та ствердження демократичних засад. Польський народ має право пишатися своїми славними конституційними традиціями. Польща залишається для багатьох країн прикладом демократичних перетворень і зразком для наслідування. Республіка Польща, країна, яка від перших днів війни Росії проти України підтримує  не лише словом, а й справою. Дорогі поляки, щиро вітаємо вас та бажаємо подальшого процвітання вашої країни, а також цінуємо наші доброзичливі відносини та допомогу, яку ви надали і продовжуєте надавати.