Як онлайн оформити довідку про доходи пенсіонера через вебпортал електронних послуг ПФУ?

“Довідка про доходи пенсіонера” може знадобиться під час оформлення субсидії, для отримання пенсійного посвідчення, виїзду за кордон або переведення за кордон пенсійних виплат  тощо.

Щодо застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Відповідно до статті 9 розділу III Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі - Закон № 2464), суми помилково сплаченого єдиного внеску зараховуються в рахунок майбутніх платежів єдиного внеску або повертаються платникам у порядку і строки, визначені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, Пенсійним фондом та Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Податківці попереджають про дотримання законодавства під час продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зокрема неповнолітнім особам

За інформацією управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Чернігівській області по 2 суб’єктам, які зареєстровані та здійснюють господарську діяльність на території Чернігівської області, нещодавно винесені податкові повідомлення-рішення про застосування фінансових санкцій.

Щодо роботи ДПІ!

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що з 25 березня 2024 року  Семенівська  ДПІ тимчасово не працює через пошкодження приміщення інспекції внаслідок ворожого обстрілу.

Запитуєте - відповідаємо: Хто вважається членом сім’ї учасника війни при наданні пільг на оплату житлово-комунальних послуг?

Учаснику війни пільга на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу надається у розмірі 50% знижки, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну людину не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2024 році це – 4 240 грн).

Зміни в Державній Підтримці Аграріїв та Виробників Сільськогосподарської Продукції

Кабмін прийняв постанову №300 "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції" (від 16 серпня 2022 р. №918)

«Найкращий соціальний захист людини – це робота»

Так на «круглому столі», що відбувся вчора в Коропській селищній раді, сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник. Участь у заході взяли Коропський селищний голова Володимир Куніцин, представники служби зайнятості, громадських організацій, соціальні партнери, роботодавці, а також учасники бойових дій та переселенці. Говорили про шляхи вирішення проблем зайнятості саме цих категорій громадян.