Програму додаткової грошової допомоги для пенсіонерів продовжено ще на 3 місяці

Програму додаткової грошової допомоги для пенсіонерів за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН), які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, продовжено ще на 3 місяці: квітень, травень і червень. Ця програма підтримки пенсіонерів діє в Україні з серпня 2023 року

Проєкт «Мобільний автобус»

В межах проєкту «Мобільний автобус» 25 квітня 2024 року з 9:30 години в Добрянській територіальній громаді в приміщеннях Добрянської амбулаторії загальної практики сімейної  медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Здорова родина» за адресою: смт. Добрянка, вул. Богдана Хмельницького, 67, буде працювати консультативно-вакцинальний автобус ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», де буде здійснюватися БЕЗКОШТОВНИЙ прийом громадян лікарями виїзної медичної мобільної бригади: ендокринологом, неврологом, педіатром, ЛОРом, офтальмологом. Всім бажаючим будуть проводити вимірювання артеріального тиску, рівня глюкози, дослідження на вірусні гепатити В і С, ВІЛ-інфекцію.

Електронні послуги, які можна отримати онлайн на вебпорталі ПФУ

Щоб отримати потрібну інформацію та послуги з пенсійного та соціального забезпечення, не обов’язково звертатись до сервісних центрів Пенсійного фонду. Зробити це можна навіть не виходячи з дому, у будь-який зручний для себе час, скориставшись широким спектром електронних сервісів, які функціонують на вебпорталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/.

Взаємодія суб'єктів соціальної роботи Добрянської селищної ради з питань соціального захисту дитини

19 квітня під головуванням секретаря селищної ради Марії Мурадової відбулася нарада щодо порядку взаємодії суб'єктів соціальної роботи Добрянської селищної ради з питань соціального захисту дитини. Участь в нараді прийняли керуючий справами Олена Кучерук, начальник служби у справах дітей Добрянської селищної ради Наталія Кот-Берест та директор КЗ "Добрянський центр надання соціальних послуг" Валентина Горицька. На порядок денний було винесене питання щодо опрацювання проєкту порядку взаємодії суб'єктів соціальної роботи Добрянської селищної ради з питань соціального захисту дитини. За результатами наради опрацьовано проєкт порядку та направлено на розгляд та затверження чергового засідання виконавчого комітету Добрянської селищної ради.

єРобота на Чернігівщині:  грантові програми для бізнесу від служби зайнятості

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості

Вже 304 мешканця області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» урядового проєкту єРобота та 10 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей».

У першому кварталі 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 2,1 млрд грн податків та зборів

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-березень 2024 року надійшло 2,1 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,3 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Електронний сервіс предзаповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб – платників податків

Для допомоги платникам податків – фізичним особам при складанні податкової звітності Державна податкова служба України розробила відеоролик «Предзаповнення декларації про майновий стан і доходи за даними інформаційних баз ДПС та подання її до контролюючого органу».

Платниками Чернігівщини протягом першого кварталу 2024 року сплачено 7,6 млрд гривень податків, зборів  та єдиного внеску

Платниками Чернігівщини протягом першого кварталу 2024 року сплачено 7,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-березні 2024 року сплачено 4,8 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 2,7 відс. (на 124 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року. Єдиного соціального внеску надійшло 2,8 млрд гривень (зростання на 10 відс.).