Перший запланований прийом лікаря-лаборанта

Сьогодні 4-го лютого на території Добрянської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини відбувся перший запланований прийом лікаря-лаборанта КНП " Ріпкинської ЦЛ". Пацієнти завчасно оплатили платні послуги забору крові.

Візит до Новояриловицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів

26 січня селищний голова Добрянської територіальної громади Світлана Бицько, начальник відділу освіти Тетяна Новик та староста Новояриловицького старостинського округу Леонід Багмут завітали з візитом до Новояриловицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та привітали з Днем народженням директора закладу Багмут Любов Михайлівну. Познайомились та поспілкувались з педагогічним колективом, відвідали класні кімнати, актову залу та музейну кімнату закладу. Обговорили проблемні питання садочка "Малятко" та узгодили роботу закладу.

Графік прийому дільничного офіцера

Добрянська селищна рада повідомляє, що в рамках взаємодії між Добрянською територіальною громадою та Чернігівським районним управлінням поліції РУНП в Чернігівській області. Починаючи з 26 січня 2021р. на території Добрянської селищної ради буде здійснювати особистий прийом громадян дільничний офіцер поліції  лейтенант поліції Молодший Кирило Володимирович.