Про аптеку ТОВ "Ліки України"

Останнім часом гостро стоїть питання щодо функціонування аптеки ТОВ "Ліки України" на територї Добрянської територіальної громади, яка знаходиться за адресою смт. Добрянка, площа Центральна, 22.

Поштові послуги тимчасово з 02.11.2021 будуть надаватися виключно на відділенні.

Шановні жителі смт Добрянка. У зв'язку з лікарняним всіх листонош всі поштові послуги тимчасово з 02.11.2021 будуть надаватися виключно на відділенні!  Тобто отримати посилки, листи, пресу, пенсію можна буде прийшовши на відділення.

Запрошення на навчання депутатів  Добрянської селищної ради

Запрошення на навчання депутатів Добрянської селищної ради

Відповідно до плану-графіка навчання кадрів на 2021 рік, затвердженого спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 29 грудня 2020 року № 133,  з 27 жовтня по 17 листопада 2021 р.  у дистанційній формі (в режимі відкладеного часу) проходитиме навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи» обсягом 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС). До участі запрошуються депутати місцевих рад та працівники їх виконавчих апаратів.