Благодійний фонд «Місто Добра»

Благодійний фонд «Місто Добра» з  20 листопада 2023 року надає послуги дітям  з інвалідністю, а саме дітям, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, та яких виховує лише один з батьків

Новини відділу освіту , культури , молоді та спорту

У четверту суботу листопада українці по всьому світу вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років. Тож, з метою формування в учнів ціннісних орієнтацій до держави, поваги до подій тих часів, сприяння поверненню історичної пам'яті про голодомор, виховування почуття співпереживання та поваги до минулого України в закладах освіти та культури громади провели низку заходів.

До уваги платників податку на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими  та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами!

Новини ПФУ

Уряд подовжив термін для звернення за разовою допомогою до Дня незалежності України ветеранам війни, які проходять службу

Новини відділу освіту , культури , молоді та спорту

Завдяки консолідації зусиль Міністерства цифрової трансформації України, Інституту телекомунікацій – Національного дослідного інституту (м. Варшава), Польському Уряду, американській благодійній організації «Direct Relief», компанії «Tesla», БО “Благодійний фонд Євгена Пивоварова” та за сприяння народних депутатів України Валерія Зуба та Максима Зуєва, заклади освіти області підсилили свою енергостійкість.

Новини відділу освіту , культури , молоді та спорту

У листопаді 2023 року Чернігівська область отримала допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка склала 575 ноутбуків для шкіл та закладів професійно-технічної освіти. Обладнання було закуплене та доставлене за підтримки ініціативи «Технології для біженців» від Breakthrough Prize Foundation.

Новини відділу освіту , культури , молоді та спорту

Безпека дітей – це не лише про укриття, але й про охорону здоров’я. Важливо забезпечити всіх учасників освітнього процесу санітарно-гігієнічними засобами аби зменшити можливість захворювання.