На Чернігівщині СБУ звільняла «заручників»: проведено антитерористичні навчання

Служба безпеки України провела антитерористичні навчання на території Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби України.

На Чернігівщині СБУ блокувала канал контрабанди вибухових речовин та нелегальної міграції іноземців через державний кордон України

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України викрили і блокували канал контрабанди вибухових речовин та нелегального переправлення осіб через державний кордон України до Російської Федерації.

У Чернігові СБУ блокувала діяльність ботоферми, яку адміністрували з країни-агресора

Кіберфахівці Служби безпеки України у Чернігові припинили діяльність ботоферми. Діями виконавців, які використовували майже 2,5 тисячі бот-акаунтів, дистанційно керували організатори з РФ.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів. В ході синхронних операцій одразу в декількох областях України було затримано семеро чоловіків. Четверо із них – члени одного із добровольчих батальйонів.