Увага! Антитерористичні навчання!

Дата: 23.06.2021 14:08

24 червня Антитерористичний центр при Службі безпеки України в Чернігівської області проведе планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Тренування відбудуться на одному з об’єктів із масовим перебуванням людей у прикордонному районі регіону.

Під час навчань можливі тимчасово обмежувальні заходи на окремих територіях: перевірка документів громадян, огляд особистих речей, догляд та обмеження автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Служба безпеки України просить жителів району з розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих осіб та предметів, отримання інформації про наміри здійснення терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності, негайно повідомляти до Управління Служби безпеки України в Чернігівській області за номером телефону (0462) 676-208 та до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області за номером телефону 102.

Пресслужба СБ України

в Чернігівській області