Добрянська селищна рада висловлює щирі слова вдячності ДП«Добрянське лісове  господарство»,ТОВ«Олександрівське мисливське господарство», ТОВ«Папернянський кар’єр скляних пісків», ФОП«Байдак Є.М»,ФОП«Козлов О.Г», ФГ«ДЖАЛ» за надану допомогу в розчистці доріг та усуненні наслідків негоди, які були спричиненні  у зв’язку зі складними погодними умовами,хуртовинами та сніговими переметами, що спостерігались на території населених пунктів  Добрянської територіальної громади та області в цілому.

Також дякуємо ПП «Аквапосад-М» за співпрацю з селищною радою та виконану роботу з розчистки снігу.

Окремо, хочемо подякувати всім мешканцям територіальної громади,що не були байдужими до проблеми та своїми силами допомагали усунути наслідки негоди.

За виконану роботу, відпрацьований час та згідно тарифів наданих підприємствами буде проведено розрахунок з бюджету Добрянської селищної ради на основі укладених договорів.