17 лютого 2021 року відбувся перший запланований прийом громадян Олешнянського старостинского округу селищним головою Добрянської територіальної громади Світланою Бицько. Особливу увагу було приділено питанням розчистки доріг від снігових заметів. Разом зі старостою Бочаровою Наталією Володимирівною  були проінспектовані об’єкти соціальної сфери:

• Олешнянський та Олександрівський фельдшерські пункти, де при спілкуванні розглядались питання опалення пунктів та кількість звернень громадян за медичною допомогою, наповненість ліками;
  • сільську бібліотеку, де були підняті питання ремонту покрівлі та опалення приміщення, облаштування зони для проведення дозвілля дітей та впорядкування до ладу бібліотечного фонду.

Ще одним пунктом призначення став Олександрівський сільский клуб, де дуже багато проблематичних питань з ремонту приміщення.

Наприкінці поїздки по Олешнянському старостинському округу було відвідано Олешнянський ЗЗСO I-III ступенів ім..С.Ф.Русової. Де привітно зустріла в.о.директора закладу Денисенко Наталія Леонідівна , яка провела екскурсію по закладу, а їх там аж 2. Перший заклад – будівля початкової школи, другий – будівля середньої та старшої ланки. Звичайно в закладі проблемних питань багато, особливу увагу приділили приміщенням кухні та їдальні. Початкові класи нової української школи обладнані новими меблями, в закладі затишно та тепло.

Звичайно ця поїздка принесла багато емоції, спілкування з населенням, проблемних питань по округу чимало, але керівництво Добрянської територіальної громади разом з працівниками та мешканцями будуть знаходити шляхи для їх вирішення.