В перший літній день ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей. Дитина приходить у цей світ, щоб бути щасливою. Нажаль, щодня на планеті діти продовжують гинути від війн, хвороб, стихійних лих. Добре, якщо є поруч батьки, які як дбайливі садівники ростять свою дитину у любові і радості, піклуються про неї. Але є ще багато дітей, які не знають батьківської любові, змушені важко працювати заради шматка хліба, терплять насильство та жорстокість з боку дорослих, у тому числі і батьків. Це свято, не лише для дітей, це нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, забезпечити щасливе життя, можливість вчитися, займатися улюбленою справою і в майбутньому стати хорошими батьками і громадянами своєї країни.

За ініціативи Добрянського молодіжного центру, Добрянської мистецької школи та Служби у справах дітей та за підтримки Добрянської селищної ради 1 червня 2021 року в Добрянській територіальній громаді відбулося свято, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей – «Ми діти твої, Україно!». Захід проводився з дотриманням всіх карантинних вимог.

Голова Добрянської територіальної громади Бицько Світлана Іванівна привітала зі святом дітей та жителів громади та зазначила, що в Добрянській територіальній громаді проживають 640 діток, пріоритетне завдання громади піклуватись про діток, створювати умови для їх розвитку та комфортного проживання, навчання тощо. Діти - це наше майбутнє, майбутнє нашої громади, майбутнє України!

Святковий настрій цього дня дарували вихованці середньої та музичної школи, творчі жителі громади.

 

 

Свято не обмежилося концертом – у парку відпочинку, на дітвору чекало веселе продовження – командні конкурси, аквагрим, солодощі, конкурс малюнку на асфальті «Я мрію»,

 

а представники ВП №2 Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області провели  ознайомлювальні бесіди з дітлахами  щодо роботи поліцейських. Діти з задоволенням фотографувались в поліцейській машині та на її фоні.

Було проведено арт-захід  «Долоньки», який під час залишення відбитків своїх різнокольорових долоньок згуртував дітей різних вікових груп. 

За участь у конкурсах діти отримали призи та солодкі подарунки.

 

 

На завершення свята дітям організували перегляд мультфільму в «кінотеатрі під відкритим небом». Цього ж дня начальником служби у справах дітей Кот-Берест Н.В. та дільничним офіцером   Молодшим К.В. було проведено вітальну акцію «Творімо добро дітям».