Мешканець Чернігова отримав 3 роки позбавлення волі за заклики щодо посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

Чернігівський апеляційний суд посилив міру покарання, визначену судом першої інстанції щодо мешканця Чернігова, який поширював через соцмережі сепаратистські матеріали.

Співробітники СБУ встановили, що мешканець обласного центру створював та адміністрував у соцмережах, у тому числі заборонених у нашій країні, сепаратистські групи та сторінки. Агітатор розміщував матеріали, в яких підтримувалась окупація РФ Криму та частини територій Донецької і Луганської областей, містились заклики до повалення конституційного ладу, зміни меж території та державного кордону України.

Для наповнення інтернет-ресурсів зловмисник використовував матеріали з пропагандистських сайтів країни-агресора та незаконних збройних формувань.

Суд визнав зловмисника винним за ч. 1 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Вирок набув законної сили.

Пресслужба СБ України

в Чернігівській області