27 серпня 2021 року в приміщенні Добрянської селищної ради відбулась зустріч   начальника відділення рекрутингу та комплектування четвертого відділу Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки РоманаГладкого з головою Добрянської селищної територіальної громади Світланою Бицько та членами Виконавчого комітету Добрянської селищної ради.  В ході наради були розглянуті ряд важливих питань з підготовки та забезпечення проведення призову громадян України  в  осінню призовну компанію 2021 року на  території Добрянської селищної територіальної громади.

Заслухавши  і обговоривши інформацію було вирішено проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед призовників та їх батьків щодо особливостей служби в Збройних Силах України, а також налагодити тісну взаємодію з четвертим  відділом  Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.