Чернігівка, яка працює на одному з ринків міста, розповіла про шлюбну аферу, в яку потрапила через фінансову скруту. «Якось два роки тому в мене було досить скрутне становище і мені знадобилися гроші. Одна зі знайомих моєї подруги запропонувала мені вступити у фіктивний шлюб з іноземцем. Я змовилася, думала, що швидко розірву його і не буде жодних проблем. Але вийшло так, що я потрапила на аферистів», – Ірина, чернігівка. Ірині запропонували винагороду за те, що вона буде одружена лише на папері. Дівчині виплатили лише початкову суму, взяли паспортні дані для оформлення шлюбу і… зникли. За словами представників Служби безпеки України, згадана ситуація є одним із способів іноземців легалізуватися в Україні. «Протягом поточного року управління виявило десятки спроб легалізації іноземців на підставі фіктивних шлюбів із громадянами України. Крім того, за матеріалами управління заборонено в’їзд і видворено за межі України 20 іноземних громадян. Також цього року співробітники управління СБУ викрили діяльність групи посадовців, які легалізували незаконно іноземців, зокрема вихідців із держав так званого міграційного ризику та Російської Федерації», – Ярослав Молочко, речник управління СБУ в Чернігівській області. За словами представників спецслужб, у випадку, якщо ви потрапили в таку аферу, треба негайно звертатися до СБУ. Наша героїня так і зробила, коли дізналася про складність ситуації, адже шлюб розірвати вона ніяк не могла. «Вирішила розірвати, оскільки було досить страшно. Мені подруга порадила звернутися до СБУ. Мені ставили багато запитань – як це відбувалося і так далі. Потім мені сказали, як правильно оформити розлучення з іноземцем через суд», – Ірина, чернігівка Розірвання шлюбу виявилось складною процедурою та зайняло багато часу. Проте вчасне звернення до правоохоронців у цій ситуації допомогло. Загалом це є єдиним правильним шляхом, не порушуючи закону, виплутатися з афери. Працівники СБУ закликають громадян бути обачними та не погоджуватися на оманливі пропозиції.

Журналіст: Олег Дешура Оператор: Роман Лазун

Джерело: https://cheline.com.ua/chelinetv/crime-chelinetv/shlyubna-afera-vid-inozemtsiv-sbu-poperedzhaye-pro-nebezpeku-na-chernigivshhini-video-271779 © Чeline | cheline.com.ua/