СТОП БУЛІНГ!

08 жовтня 2021 року в рамках заходів профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, виявлення родин, в яких діти перебувають у складних життєвих обставинах та попередження булінгу серед дітей,  старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області капітаном поліції Петройтіс Тетяною, начальником служби у справах дітей Добрянської селищної ради Кот-Берест Наталією, фахівцем із соціальної роботи Горицькою Валентиною було відвідано Новояриловицький ЗЗСО І-ІІІ ст та Олешнянський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. С.Ф. Русової.   З дітьми 8-11 класів була проведена бесіда з попередження випадків булінгу, правила поведінки та шкідливі звички. Так як, серед сучасної  молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного, такі взаємовідносини отримали назву булінг (булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) (цькування) - це  діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого) було зосереджено увагу дітей над цією проблемою. Дітям наголошено про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення булінгу.

Діти задавали питання, ділились своїми думками, а також розказали про те, що серед їх однолітків майже ніхто не палить, шкідливих звичок не мають, більшість займається та захоплюється спортом.

Дякуємо за позитивні емоції та проведену профілактичну роботу адміністраціями відвіданих навчальних закладів.