Тиждень дорожнього руху.

17.11.2023 року старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області майором поліції Тетяною Петройтіс за участю начальника служби у справах дітей Добрянської селищної ради Наталії Кот-Берест було відвідано найменших жителів громади та проведено єдиний національний урок з дошкільнятами ЗДО "Івушка" Добрянської селищної ради на тему: "Безпечна дорога додому" у рамках національного проекту "Безпечна країна". На жаль, захід перервала повітряна тривога, але завдяки професіоналізму та згуртованості вихователів садочку, дітки швидко одягнулись та перейшли до укриття. Там поліцейська з дітками провела ознайомчі та цікаві бесіди з правил дорожнього руху та безпечної поведінки. Діти жваво відповідали на запитання, ділилися своїми знаннями з правил дорожнього руху та охоче прийняли участь у заході. Дітки під музику пограли у рухливу гру «Веселий потяг» та виконали завдання на уважність «Стій! Увага! Йди!». Дівчата та хлоп’ята із задоволенням стрибали, завмирали і були дуже уважні на імпровізованій дорозі.

Вразила обізнаність діток у знанні дорожніх знаків, кольорів світлофора, правил поведінки на дорозі. Найбільш теплі почуття викликала неймовірна щира атмосфера, зігріта усмішками, цікавими поглядами та обіймами дітлахів.