Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!

Дорогі Захисники України!

Сьогодні служити в лавах Збройних сил − це справжній подвиг, бо немає більш благородної місії, ніж захищати свій народ і свою Батьківщину. Мужність, честь, сила і відвага - тільки кращі з кращих склали присягу в рядах Збройних сил України.Тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, – пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Впевнені, що перемога обов’язково буде за нами. Україна переможе в усіх протистояннях, бо має силу нескорених.

Тож щиро вітаємо всіх військовослужбовців із Днем Збройних сил України. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями. Бажаємо воїнам міцного здоров’я, невичерпної енергії і незламної віри, мирного неба, благополуччя, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!

Слава Україні! Героям слава!

Разом до Перемоги!

З повагою, селищний голова Світлана БИЦЬКО, виконавчий комітет та депутатський корпус Добрянської селищної ради.