Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Вітаємо Вас із вашим професійним святом  Днем місцевого самоврядування

Усвідомлення важливості своєї справи, щоденна праця, професіоналізм та активна громадянська позиція, є запорукою соціально-економічного розвитку територіальних громад. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід.

Бажаємо від щирого серця усім, хто працює на благо громад, мирного неба, міцного здоров’я, достатку, благополуччя, святкового настрою та родинного затишку.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щоб натхнення, оптимізм і стійкість духу у нелегкій повсякденній праці ніколи не залишали  Вас, а професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи будуть і надалі вашими порадниками в усіх добрих  починаннях на благо територіальних громад і України в цілому!

З повагою, селищний голова Світлана БИЦЬКО, виконавчий комітет та депутатський корпус Добрянської селищної ради.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Вітаємо Вас із вашим професійним святом  Днем місцевого самоврядування