26 квітня 2024 року в залі засідань Добрянської селищної ради відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання. Перед засіданням всі питання було розглянуто постійними комісіями селищної ради. Вела сесію селищний голова Світлана БИЦЬКО. Участь в сесії прийняли старости Новояриловицького та Клубівського старостинських округів громади, начальники відділів та закладів селищної ради, директор ПП «СВ Полісся» – Іван ЧАУС.

На порядок денний сесії було винесено 43 питання.

Коротко про рішення 29 сесії селищної ради восьмого скликання:

✓ Заслухали секретаря селищної ради Марію МУРАДОВУ про виконання плану роботи Добрянської селищної ради на 2023 рік.

✓ Затвердили звіт про виконання Програми для кривдників на території Добрянської селищної територіальної громади.

✓ Внесли зміни до чотирьох цільових Програм селищної ради.

✓ Затвердили базову мережу закладів культури Добрянської селищної ради.

✓ Затвердили перспективний План трансформації мережі закладів освіти Добрянської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки.

✓ Заслухали звіт начальника фінансового відділу Добрянської селищної ради Ірини ЖИТНИК про роботу відділу у 2023 році.

✓ Бюджетні питання, а саме: “Про затвердження договорів про передачу коштів у вигляді міжбюджетного трансферту”, “Про передачу коштів субвенції”, “Про надання співфінансування”, “Про надання міжбюджетного трансферту”, “Про зміни до рішення “Про бюджет Добрянської селищної територіальної громади на 2024 рік”.

✓ Заслухали звіт старости Новояриловицького старостинського округу.

✓ Достроково припинили повноваження старости Новояриловицького старостинського округу БАГМУТА Л.І.

✓ Про розроблення детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту села Олешня Чернігівського району Чернігівської області

✓ Розглянули 14 рішень із земельних питань.

З результатами поіменного голосування та рішеннями 29-ї сесії Добрянської селищної ради VІІІ скликання можна ознайомитись на офіційному сайті Добрянської громади, за посиланням: https://dobryanska-gromada.gov.ua/

Рішення будуть оприлюднені у термін, визначений чинним законодавством: не пізніше 5 робочих днів від дня ухвалення.