15 травня 2024 року на базі Новояриловицького ліцею Добрянської селищної ради проведено І (селищної ради) етап щорічної Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Учасниками гри стали команди 3 закладів загальної середньої освіти:

• «Побратими козаки» Добрянського ліцею Добрянської селищної ради;

• «Олешнянські отамани» Олешнянського ліцею ім. С.Ф. Русової Добрянської селищної ради;

• «Патріоти» Новояриловицького ліцею Добрянської селищної ради.

У програмі змагань були 2 залікових та 5 обов’язкових конкурсів.

Учасники змагань мали можливість проявити себе у стрільбі, подоланні смуги перешкод, історичному конкурсі «Відун», наданні долікарської допомоги, тактичній грі з елементами топографії та орієнтування.

Фото без описуФото без опису

Свої творчі здібності джури проявили в творчо-мистецькому конкурсі «Ватра» за темою «Нескорена Україні!», представили свою краєзнавчу, науково-дослідницьку діяльність, свої перемоги і досягнення протягом навчального року у конкурсі «Книга звитяг».

Змагання пройшли у запеклій та безкомпромісній боротьбі. І місце у конкурсах «Стрільба», «Смуга перешкод» «Ватра» та «Відун» виборов рій «Олешнянські отамани» Олешнянського ліцею ім. С.Ф. Русової Добрянської селищної ради.

Кращими у «Рятівнику», стали представники рою «Побратими козаки» Добрянського ліцею Добрянської селищної ради.

Першість у «Тереновій грі» виборов рій «Патріоти» Новояриловицького ліцею Добрянської селищної ради.

За підсумками конкурсу «Стрільба» найвлучнішими були:

- Бабич Ольга, джура рою «Олешнянські отамани» Олешнянського ліцею  ім. С.Ф. Русової Добрянської селищної ради;

- Литвин Павло, джура рою «Олешнянські отамани» Олешнянського ліцею ім. С.Ф. Русової Добрянської селищної ради;

- Міхалакій Артур, джура рою  «Патріоти» Новояриловицького ліцею Добрянської селищної ради.

У загальнокомандному заліку маємо такий результат:

І місце виборов рій «Олешнянські отамани» Олешнянського ліцею      ім. С.Ф. Русової Добрянської селищної ради.

ІІ – «Патріоти» Новояриловицького ліцею Добрянської селищної ради Ріпкинський булат».

ІІІ – «Побратими козаки» Добрянського ліцею Добрянської селищної ради.

Традиційним завершенням свята став козацький куліш, якого із задоволенням скуштували учасники змагань.

Вітаємо цьогорічних переможців – команду «Олешнянські отамани» та бажаємо вдалого виступу й нових перемог на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).