13 травня 2021 року військовозобов'язані та резервісти Добрянської територіальної громади вирушили на навчальні збори з територіальної оборони

13 травня 2021 року  біля приміщення Добрянської селищної ради відбулось відправлення резервістів та військовозобов’язаних, які були призвані на навчальні збори Ріпкинським  територіальним центром комплектування та соціальної підтримки,  для відновлення своїх військових навиків, необхідних для оборони. Важливим етапом організаційної роботи, пов’язаної з проведенням навчань резервістів , стало формування складу. Професійна армія України боронить наші кордони і щодня забезпечує безпеку всієї країни. А роль резервістів – виконання хоч і менш масштабних, але все одно дуже відповідальних завдань.

Про об'єкти оренди та приватизації

Перелік об'єктів державної власності, які знаходяться на території Чернігівської області, та запропоновані Фондом державного майна України для оренди і приватизації.

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ!

Щиро вітаємо ветеранів Другої Світової  війни та всіх громадян України зі світлим і радісним святом Перемоги над нацистами. Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, затишку та благополуччя. Мирного неба Вам та Вашим близьким!