19 квітня розпочався інституційний аудит Добрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 19.04.2021 15:58

19 квітня розпочався інституційний аудит Добрянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Добрянської селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області.

Інституційний аудит – це зовнішнє оцінювання роботи закладу, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. Це можливість кожному закладу подивитися на свою діяльність очима дітей, батьків, учителів.

Під час інституційного аудиту освітні експерти вивчають діяльність закладу за 4 напрямами:

• освітнє середовище;
  • система оцінювання учнів;
  • педагогічна діяльність працівників;
  • управлінська діяльність.

По 26 квітня роботу закладу вивчатиме та аналізуватиме експертна група у складі працівників Управління державної служби якості освіти у Чернігівській області, директорів та заступників директорів закладів освіти області.

За підсумками роботи експертної групи будуть надані висновки та рекомендації щодо покращення якості освітньої діяльності керівництву закладу, педагогічним працівникам та його засновнику.