ВІЗИТ ДО ОЛЕШНЯНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

17 лютого 2021 року відбувся перший запланований прийом громадян Олешнянського старостинского округу селищним головою Добрянської територіальної громади Світланою Бицько. Особливу увагу було приділено питанням розчистки доріг від снігових заметів. Разом зі старостою Бочаровою Наталією Володимирівною  були проінспектовані об’єкти соціальної сфери:

Всім хто приймав участь в боротьбі зі стихією - велика подяка!

Добрянська селищна рада висловлює щирі слова вдячності ДП«Добрянське лісове  господарство»,ТОВ«Олександрівське мисливське господарство», ТОВ«Папернянський кар’єр скляних пісків», ФОП«Байдак Є.М»,ФОП«Козлов О.Г», ФГ«ДЖАЛ» за надану допомогу в розчистці доріг та усуненні наслідків негоди, які були спричиненні  у зв’язку зі складними погодними умовами,хуртовинами та сніговими переметами, що спостерігались на території населених пунктів  Добрянської територіальної громади та області в цілому.

Перший запланований прийом лікаря-лаборанта

Сьогодні 4-го лютого на території Добрянської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини відбувся перший запланований прийом лікаря-лаборанта КНП " Ріпкинської ЦЛ". Пацієнти завчасно оплатили платні послуги забору крові.