До 100,5 тис. грн можуть отримати роботодавці за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю Наприкінці серпня Уряд запровадив програму, за якою роботодавцям відшкодовуватимуться витрати на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю:

Щодо ВПО

Допомога на проживання ВПО – це один із видів державних соціальних виплат, які регулюються постановою уряду. Допомога надається щомісячно на кожну ВПО:

«Люди, які через війну в Україні покинули рідні домівки, мають стати повноцінними учасниками економічного та громадського життя у нових громадах»