Щодо опитування

Комісією з питань цивільних Штабу волонтерів Чернігівської області прийнято рішення про проведення опитування, яке спрямовано на визначення рівня готовності місцевого населення до надзвичайних ситуацій. Ініціатива спрямована на покращення рівня безпеки та підвищення готовності жителів області до можливих небезпечних ситуацій.

Привітання з Днем Прапора України

Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України. Дозвольте привітати вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої незалежної України, щастя, здоров'я і віри в краще майбутнє нашої держави.Нехай завжди гордо майорить над усією Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності!